Archiwa kategorii: Co robimy?

Uczennice i uczniowie SP Lubsza z wizytą u Marszałka

uMarszalka (12)24 października 2014 roku Szkołę Podstawową w Lubszy spotkało nie lada wyróżnienie. Reprezentacja uczniów szkoły gościła w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego na osobiste zaproszenie marszałka Mirosława Sekuły – patrona honorowego obchodów jubileuszu 700-lecia Lubszy.

Czytaj dalej Uczennice i uczniowie SP Lubsza z wizytą u Marszałka

Zebranie na półmetku Jubileuszu

zebranie (4)W czwartek, 10 lipca, o godz. 18:00, w Szkole Podstawowej w Lubszy odbyło się zebranie Komitetu Organizacyjnego Obchodów 700-lecia Sołectwa. Jak zwykle, na spotkanie prowadzone przez szefową komitetu – Ewę Kitę – przybyli przedstawiciele lubszeckich instytucji, członkinie rady pedagogicznej oraz mieszkańcy zaangażowani w realizację obchodów Jubileuszu.

Czytaj dalej Zebranie na półmetku Jubileuszu

Zebranie Komitetu Organizacyjnego

logo4W czwartek, 10 lipca 2014 roku, o godz. 18:00, w Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy (ul. Szkolna 1) odbędzie się kolejne spotkanie członkiń i członków Komitetu Organizacyjnego Obchodów 700-lecia Lubszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy organizacji Jubileuszu, także spoza komitetu!

Spotkanie organizatorów jubileuszu 700-lecia Lubszy

logo4

24 lutego 2014 roku, w sali Szkoły Podstawowej w Lubszy odbyło się drugie, walne spotkanie Komitetu Organizacyjnego obchodów Jubileuszu 700-lecia miejscowości. Pierwsze, robocze zebranie członkiń i członków komitetu, miało miejsce 17 grudnia 2013 roku. W lutowym spotkaniu wzięły udział osoby związane z Lubszą, gotowe uczestniczyć w pracach Komitetu, jak również przedstawiciele najważniejszych instytucji z Lubszy oraz Woźnik.

Czytaj dalej Spotkanie organizatorów jubileuszu 700-lecia Lubszy