Konkurs plastyczny „Pocztówka z Lubszy”

baner kwadratWszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także przedszkolaków z całej gminy zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. „Pocztówka z Lubszy” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. J. Lompy w Lubszy. Termin składania prac został przedłużony do 31 października.

Konkurs ma na celu odkrywanie piękna i bogactwa Lubszy oraz propagowanie wiedzy o tej miejscowości, a także rozwijanie kreatywności, wyobraźni i umiejętności plastycznych uczestników. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w SP Lubsza oraz na stronie internetowej www.splubsza.eu i www.lubsza.org.

Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę formatu A4, wykonaną dowolną techniką, w jednej z czterech kategorii wiekowych: I – przedszkole, II – klasy 1-3, III – klasy 4-6, IV – gimnazjum. Prace powinny przedstawiać charakterystyczne motywy związane z miejscowością Lubsza. Projekty należy dostarczyć do 31 października 2014 roku na adres Szkoły Podstawowej w Lubszy, ul. Szkolna 1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku listopada 2014 roku. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe. W planach organizatorów jest wydanie i druk pocztówek na podstawie zwycięskiego projektu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu, można go pobrać klikając –> tutaj. Regulamin pozostaje aktualny oprócz punktów dotyczących terminu zgłoszeń i rozstrzygnięcia konkursu.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z sekretariatem SP Lubsza, tel. (34) 3579033,  e-mail: splubsza@gmail.com lub bezpośrednio z p. Klaudią Skiba, odpowiedzialną za organizację konkursu, tel. 692086323.

Regulamin konkursu „Pocztówka z Lubszy”

(AK)
Rys.: Agnieszka Kamińska