Kolejne spotkanie komitetu organizacyjnego

Agnieszka Kamińska. Projekt widokówki31 marca 2014 roku o godz. 17:00 w sali Szkoły Podstawowej w Lubszy odbyło się trzecie spotkanie uczestniczek i uczestników komitetu organizacyjnego obchodów 700 lat Lubszy. Było to ostatnie zebranie przed inauguracją Jubileuszu, przypadającą na niedzielę, 6 kwietnia br.

Spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych etapów realizacji całego projektu, omówienie uroczystej  inauguracji Jubileuszu, która nastąpi w niedzielę, 6 kwietnia 2014 roku, podczas Mszy św. o godz. 10:00 oraz wyznaczenie kolejnych celów do realizacji przez poszczególne grupy robocze.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy i sympatycy Lubszy zaangażowani w obchody 700-lecia, jak również przedstawiciele Sołectwa Lubsza, Szkoły Podstawowej w Lubszy, OSP Lubsza, Biblioteki Publicznej i Parafii p.w. św. Jakuba Ap. Starszego. Obecny był także historyk, p. Bernard Szczech.

Wszystkie postępy w  realizacji Jubileuszu, zaprezentowane podczas zebrania, opisaliśmy dla Państwa na stronie www.lubsza.org. Należą do nich m.in. zdobycie środków na realizację niektórych punktów kalendarza obchodów, pozyskanie patronów medialnych, powstanie strony internetowej i logo 700-lecia, projekty widokówek okolicznościowych, uporządkowanie okolic deptaka oraz wykonanie i rozwieszenie banera promującego przedsięwzięcie, zrealizowanie konkursu plastycznego i wystawy oraz wiele innych.

Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń na www.lubsza.org oraz www.splubsza.eu.

Fot. Projekt autorstwa Agnieszki Kamińskiej

(AK)