Lubsza się bawi

bal przedszkoleKarnawał 2016 roku trwa w najlepsze – mieszkańcy i sympatycy Lubszy, od najmłodszych do najstarszych, także bawią się w tym czasie.

Dwa tygodnie temu obył się bal przebierańców dla przedszkolaków. Zabawę, która odbyła się w godzinach pracy przedszkola, przygotowali rodzice wspólnie z wychowawczyniami. Najmłodsi pięknie prezentowali się w swoich przebraniach, uwagę zwracała wyraźna przewaga księżniczek.

W sobotni wieczór, 23 stycznia, bawili się  dorośli. pod kasztanami2Tego bowiem dnia, w restauracji „Pod Kasztanami”, odbyła się XIII Szkolna Zabawa Karnawałowa, organizowana przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy. Uczestnicy balu przez całą noc bawili się przy akompaniamencie zespołu Silvers, czas urozmaicały im zabawy (walc czekoladowy) i konkursy z nagrodami.

To jednak nie koniec imprez, bo już w poniedziałkowe popołudnie, 25 stycznia, odbył się bal przebierańców dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej.

Tym razem wśród przebrań dało się zauważyć dominację „piłkarzy”, zatem nie należy się dziwić, że i większość zabaw toczyła się wokół piłki.

Przed nami zabawa klas IV-VI, która odbędzie się 3 lutego.

(AK)
Zdj. Klaudia Skiba, Barbara Witkowska