Konkurs fotograficzny „Uroki Lubszy”

fotografia1Wszystkim amatorkom i amatorom fotografii przypominamy, że do 3 listopada 2014 roku trwa konkurs fotograficzny „Uroki Lubszy” organizowany w ramach obchodów 700-lecia Sołectwa. Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane w tygodniku „Gwarek”.

Trwa jesień, pora roku, w której Lubsza „nabiera kolorów” – z pewnością powstanie wiele pięknych zdjęć przedstawiających tutejsze krajobrazy i przyrodę. Jednak nie tylko panorama warta jest fotografowania. Zachęcamy do uwieczniania na zdjęciach domów, uliczek, kapliczek, ogrodów, zabytkowych elementów infrastruktury, a przede wszystkim życia – codziennego i odświętnego – mieszkańców Lubszy. Czekamy na zdjęcia z ważnych wydarzeń, uroczystości (takich jak chrzty, śluby, parady, procesje, zaduszki), rajdów, turniejów, spacerów, wycieczek, imprez związanych z obchodami Jubileuszu. Liczymy wreszcie na fotografie pokazujące mieszkańców Lubszy anno Domini 2014 – portrety, zdjęcia grupowe, ustawiane i z zaskoczenia, pokazujące twarze albo tylko zarys sylwetki – słowem wszystko to, co warto uwiecznić dla przyszłych pokoleń i co chcielibyśmy pokazać naszym wnukom i prawnukom świętującym za sto lat 800-lecie Lubszy.

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć w czterech kategoriach:
1. Przyroda
2. Architektura
3. Ludzie
4. Wydarzenia

Zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane w tygodniku „Gwarek”. Najlepsze spośród nadesłanych fotografii złożą się na wystawę w Muzeum Regionalnym przy Szkole Podstawowej w Lubszy, będą także dostępne w internetowej Galerii na stronie www.lubsza.org. Wystawa zostanie zaprezentowana podczas tegorocznego kiermaszu świątecznego. Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców nagrody rzeczowe oraz wyróżnienia honorowe.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres internetowy konkurs@lubsza.org lub splubsza@gmail.com bądź przekazać lub przesłać na adres Szkoły Podstawowej im. J. Lompy, ul. Szkolna 1, 42-287 Lubsza. W przypadku pytań, prosimy o kontakt, tel: (34) 3579033. Więcej informacji w regulaminie. Zapraszamy do udziału!

Pobierz:
Regulamin konkursu fotograficznego

Zgoda opiekuna prawnego