Kiermasz Świąteczny za nami

P28908526 grudnia 2015 roku odbył się coroczny Kiermasz Świąteczny, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. J. Lompy w Lubszy, a dokładnie – przez dyrekcję, grono pedagogiczne, Radę Rodziców i uczniów. Jak zwykle, przy w przygotowanie kiermaszu aktywnie włączyli się rodzice i inni mieszkańcy Lubszy.

Atrakcji i propozycji na spędzenie tego magicznego niedzielnego popołudnia było pod dostatkiem. Nie zabrakło również oferty kulinarnej. Do wyboru były ciasta pieczone przez rodziców, chleb ze smalcem własnej roboty, kiełbaski z grilla, hot-dogi, hamburgery i pizza, a także gorące i zimne napoje.
Więcej szczegółów na temat Kiermaszu znajduje się w artykule autorstwa Doroty Nowak na na stronie www.splubsza.pl.

SMZL 9Pragniemy także poinformowac, że podczas Kiermaszu miała miejsce prezentacja i promocja najnowszej publikacji na temat Lubszy pt. „Jubileusz 700-lecia Lubszy”, wydanej przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej i dofinansowanej przez Gminę Woźniki. W albumie można znaleźć wiele tekstów i masę zdjęć z wszystkich wydarzeń, które miały miejsce w Lubszy podczas jubileuszowego roku 2014. Album można znaleźć w kancelarii SP Lubsza oraz w  lubszeckiej bibliotece.