Taniec towarzyski dla dorosłych

mistralZapraszamy na zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych i starszej młodzieży. Zajęcia będą odbywać się 1 raz w tygodniu, w sali Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy. Prowadzić je będzie pan Mateusz Oleksik – instruktor tańca ze Szkoły Tańca i Ruchu Mistral w Tarnowskich Górach.

Zajęcia kierowane są do wszystkich, którzy chcą swobodnie tańczyć na dyskotekach, weselach, przyjęciach i każdej innej imprezie tanecznej – przekonuje pan Mateusz, znany już uczniom SP Lubsza z zajęć tanecznych dla dzieci, które prowadził podczas roku szkolnego. –Każdy kto uczestniczy w zajęciach prowadzonych według naszego autorskiego programu w oparciu o światowy program taneczny, bez trudu przyswoi wiedzę i umiejętności taneczne.

Czas trwania jednej lekcji to 60 minut. Koszt: 30 zł za 1 jedną osobę miesięcznie. Zajęcia będą odbywać się w godzinach wieczornych w SP w Lubszy. Istnieje także możliwość umówienia się na lekcje indywidualne. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem tel. 781 462 994, Szkoła Tańca i Ruchu Mistral Tarnowskie Góry, Instruktor – Mateusz Oleksik.