Zaproszenie na szkolenie

logoWEW70015 marca 2016 roku, o godz. 15:00 w Lubszy odbędzie się szkolenie na temat  „Księgowość w organizacji pozarządowej”. Szkolenie adresowane jest do osób prowadzących stowarzyszenie z terenu gminy Woźniki, niekorzystające z zewnętrznej obsługi księgowej.

Jest to już drugie szkolenie dla organizacji pozarządowych (pierwsze odbyło się 19 czerwca 2015 roku), organizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej, przy finansowym wsparciu Gminy Woźniki. Tym razem szkolenie na temat prowadzenia dokumentacji i księgowości w stowarzyszeniach poprowadzi ekspert z zakresu księgowości i zagadnień prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych – Andrzej Michalik, ze Stowarzyszenia Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST w Katowicach. Szkolenie odbędzie się w Lubszy, przy ul. Szkolnej 1 (budynek SP Lubsza).

Osoby chętne do udziału w szkoleniu mogą przesłać zgłoszenie na adres e-mail:
kontakt@lubsza.org lub skontaktować się telefonicznie: 603 89 02 67. Prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestniczki/-ka, organizacji, adresu mailowego i numeru telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

AK

woznikiProjekt dofinansowany z budżetu Gminy Woźniki