Chcieć to móc

Zapraszamy organizacje pozarządowe, ale także artystów, pasjonatów, rękodzielników,  przedstawicieli grup nieformalnych, amatorskie grupy muzyczne i teatralne oraz wolontariuszy i wolontariuszki do udziału w Festiwalu Wolontariatu, na którym będzie okazja do zaprezentowania swojej działalności.

Festiwal odbędzie się 24 czerwca 2017 roku w Lubszy. Imprezą towarzyszącą temu wydarzeniu będzie II Ceramiczna Noc Świętojańska. W ten magiczny wieczór przesilenia letniego chcielibyśmy uhonorować wzystkich ludzi, którzy poświęcają swój czas na działalność społeczną i wzbogacanie życia lokalnej społeczności. Możecie zaprezentować się na scenie lub z własnym stoiskiem. Chętnie pokażemy Wasze wyroby, materiały promocyjne i inne ślady Waszej działalności. Planujemy również nagrodzenie najlepszej inicjatywy społecznej roku 2016.

Prosimy o zgłoszenia do 21 czerwca, tel. 691975443, e-mail: kontakt@lubsza.org. Można także zgłaszać się bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckiej, ul. Szkolna 1, Lubsza.

(Kam)

Projekt został dofinansowany z budżetu Gminy Woźniki
w dziedzinie promocji i organizacji wolontariatu.

 

zdj. http://www.pro-run.pl/index.php/wspolpraca/wolontariat