II edycja konkursu kulinarnego

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu kulinarnego „Lubszecka Muszla”. Jego celem jest wyłonienie najlepszego wyrobu cukierniczego, który stanie się lokalnym produktem turystycznym promującym Drogę św. Jakuba.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28 listopada br. przesłać zgłoszenie na adres mailowy kontakt@lubsza.org lub dostarczyć je osobiście do siedziby Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckiej, ul. Szkolna 1, 42-287 Lubsza. Zgłoszenie musi zawierać –  oprócz danych uczestnika – przepis na ciastko lub inny wyrób cukierniczy nawiązujący do muszli św. Jakuba (którego wykonanie zajmuje mniej niż 60 min.) oraz zdjęcie gotowego wypieku.

Autorzy zwycięskich przepisów otrzymają nagrody rzeczowe, a najlepsza receptura zostanie wykorzystana do produkcji pilotażowej partii lokalnego kulinarnego produktu  turystycznego o nazwie „Lubszecka Muszla”. Jego promocja planowana jest na 3 grudnia podczas, kiermaszu świątecznego w SP Lubsza.
Zapraszamy do pieczenia! Podzielcie się swoimi pomysłami!

Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu:
Regulamin II edycji kunkursu kulinarnego „Lubszecka Muszla”

(AK)

Konkurs jest częścią projektu „Lubszecka Muszla – wypiek jako lokalny produkt turystyczny Gminy Woźniki”realizowanego jako zadanie publiczne w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa i dofinansowanego z budżetu Gminy Woźniki