Głosowanie na najpiękniejszy kościół województwa śląskiego

kosciolZgodnie z zapowiedzią, 26 września rozpoczął się finał konkursu na najpiękniejszy kościół w woj. śląskim, organizowany przez portal www.naszemiasto.pl i Dziennik Zachodni. Wśród kandydatur są świątynie, które otrzymały najwięcej głosów w etapach lokalnych. Przypominamy, że kościół św. Jakuba Apostoła Starszego w Lubszy został wybrany najpiękniejszym w powiecie lublinieckim!

Plebiscyt zakończy się 26 października. W finale znalazło się 81 kościołów z całego województwa śląskiego. Konkurencja jest zatem duża, ale sympatycy lubszeckiej świątyni już raz pokazali, że potrafią się zmobilizować na głosowanie, więc i tym razem zjednoczmy siły! Głosować można codziennie, klikając ten link: Kościół św. Jakuba Apostoła Starszego w Lubszy. Oddawanie głosów można przeprowadzić na dwa sposoby: tradycyjnie – poprzez kliknięcie na stronie z kandydaturą Lubszy (można to zrobić 5 raz w ciągu dnia) bądź za pomocą facebooka – w tym wypadku zagłosować można 1 raz dziennie, ale za to taki głos mnożony jest razy 6. Tak więc codziennie każdy może oddać w sumie 11 głosów.

Nagrodą w II etapie konkursu będzie reportaż o świątyni i lokalnej społeczności w głównym wydaniu „Dziennika Zachodniego”. Dzięki temu o najpiękniejszej parafii dowiedzą się czytelnicy w całym województwie.

Serdecznie zachęcamy do codziennego głosowania! Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć lubszeckiego kościoła, aby przekonać się, że jest on naprawdę najpiękniejszy!

Kościół św. Jakuba Apostoła Starszego w Lubszy na fotografii

Artykuły o lubszeckim kościele

Zdj. kościoła we wstępie – Edward Morcinek. Więcej zdjęć kliknij –> tutaj