Kandydaci do Rady Miejskiej w Woźnikach

wyboryZgodnie z zapowiedzią publikujemy kolejne kandydatury lubszeckich reprezentantów w Wyborach Samorządowych 2014. Tym razem przedstawiamy osoby startujące do Rady Miejskiej w Woźnikach.

W tegorocznych wyborach, z uwagi na zmianę systemu głosowania, Lubsza została podzielona na dwa okręgi wyborcze: okręg nr 13, obejmujący ul. Lompy, Szkolną i Polną oraz okręg nr 14, czyli ulice Ligocka, Boczna, Krótka, Młynek, Plebiscytowa, Zielona wraz z miejscowością Piasek. W każdym z tych okręgów na funkcję radnego kandydują po dwie osoby, ale tylko jedna osoba w danym okręgu zostanie wybrana do rady gminy.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu! Wybory samorządowe – jak żadne inne – dotyczą nas bezpośrednio, tu nawet jeden głos może wpłynąć na wyborczy wynik. Dla ułatwienia, przedstawiamy wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej w Woźnikach, na których mogą głosować lubszanie. Być może ich wypowiedzi pomogą Państwu podjąć właściwą i przyszłościową decyzję – przeczytajcie, jakie mają doświadczenie, sprawdźcie, czy ich dotychczasowa działalność zawodowa i społeczna przyniosła lub może przynieść Lubszy jakieś korzyści. Wszystkim kandydatom zadaliśmy takie same pytania, dotyczące przyszłości Lubszy i gminy oraz planów na nadchodzącą kadencję. Prezentujemy odpowiedzi, które dotychczas otrzymaliśmy; aby je przeczytać, wystarczy kliknąć na odpowiednie zdjęcie.

Kandydaci do Rady Miejskiej w Woźnikach


Okręg nr 13, ul. Lompy, Szkolna, Polna

maria golasz malemichal golas

Okręg nr 14
ul. Ligocka, Boczna, Krótka, Młynek, Plebiscytowa, Zielona oraz Piasek

roman opielkafkowalski