Kiermasz świąteczny w Lubszy

swietaDyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w niedzielę, 7 grudnia 2014 roku, w gmachu lubszeckiej szkoły podstawowej. Początek o godz. 14:00.

Jak co roku, kiermasz świąteczny obfitować będzie w atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie obędzie się także bez akcentów jubileuszowych – wszak rok 700-lecia Lubszy jeszcze się nie zakończył. O godz. 18:00 zapraszamy na prezentację archiwalnych zdjęć ukazujących Lubszę i jej mieszkańców na przestrzeni całego XX w., jak również na spotkanie z historykiem Bernardem Szczechem w związku z napisaną przez niego – specjalnie z okazji jubileuszu 700-lecia – książką dotyczącą dziejów Lubszy. Ponadto, po godz. 18:00 nastąpi wręczenie dyplomów oraz nagród laureatkom i laureatom konkursu fotograficznego „Uroki Lubszy” oraz wystawa zwycięskich zdjęć. Podczas kiermaszu będzie także możliwość zwiedzenia Muzeum Regionalnego im. J. Lompy, które znajduje się w podziemiach Szkoły Podstawowej.

Program kiermaszu

14:00 – Jasełka Bożonarodzeniowe
15:00 – 17:00 – Zwiedzanie Muzeum Regionalnego im. J. Lompy w Lubszy
16:00 – Mikołaj dla przedszkolaków
16:45 – Mikołaj dla dzieci klas I – III
17:30 – TalentowiSKO
18:00 – Prezentacja starych zdjęć, spotkanie z autorem książki Bernardem Szczechem, wręczenie nagród za konkurs fotograficzny ,,Uroki Lubszy”

Dodatkowe atrakcje:

-Ciasta upieczone przez rodziców
-Wystawa kronik
-Makijaż artystyczny
-Świąteczne foto-studio
-Sala zabaw dla dzieci
-Konkurs z nagrodami
-Multimedialne zabawy z muzyką
-Kartki świąteczne i widokówki o Lubszy
-Grill, hamburgery, hot – dogi, pizza
-Sprzedaż biżuterii
-Akcja ,,Dzieci Dzieciom”